KONKURSY POWIATOWE

Konkurs plastyczno-literacki "TOTUS-TUUS CAŁY TWÓJ”

Z wielką radością informujemy o pierwszym miejscu Michała Ł., drugim Ingi S., oraz trzecim Elizy M. i Radosława R. w konkursie plastyczno - literackim "TOTUS-TUUS CAŁY TWÓJ" organizowanym przez Starostę Wejherowskiego oraz Zespół Placówek Oświatowo - Wychowawczych w Wejherowie.

Podsumowanie konkursu - szczegóły

Serdecznie gratulujemy 🙂

Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku i Kulturze Krajów Anglojęzycznych "Same Language, Different Culture"

Z wielką przyjemnością ogłaszamy, iż:
uczennica klasy VII b -Wiktoria H. otrzymała tytuł laureata w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku i Kulturze Krajów Anglojęzycznych
organizowanym przez I LO im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.
Gratulacje!

Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego "Ohne Fleiß kein Preis - bez pracy nie ma kołaczy"

Z wielką przyjemnością ogłaszam wyniki konkursu, w którym to nasi uczniowie zmierzyli się z przysłowiami i ich znaczeniami, a także musieli nagrać film.
  1. miejsce  - Małgorzata S. z kl. VIII a
  2. miejsce  - Inga S. z kl. VII
  3. miejsce - Witold K. z kl. VIII a oraz Michalina Z. z kl. VII
Laureatom gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękuję za udział !

POWIATOWY KONKURS MATEMATYCZNO-FIZYCZNY

Miło nam poinformować, że uczniowie klasy VII w składzie:

• Dawid W.
  • Piotr Z.
  • Michał B.

zdobyli III miejsce w Powiatowym Konkursie Matematyczno - Fizycznym.

Uczniowie przeszli dwa etapy kwalifikacyjne. Trzeci etap odbył się
w I LO w Wejherowie gdzie nasi uczniowie zmierzyli się z 14 drużynami z całego powiatu. Musieli wykazać się wiedzą fizyczną i matematyczną w praktyce wykonując samodzielnie liczne pomiary i obliczenia.

Gratulujemy!

Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku i Kulturze Krajów Anglojęzycznych "SAME LANGUAGE, DIFFERENT CULTURE"

Z radością dzielimy się wiadomością,o tym że:
Wiktoria z klasy VIII b przeszła do III etapu w II Powiatowym Konkursie Wiedzy o Języku i Kulturze Krajów Anglojęzycznych dla uczniów klas VIII szkół podstawowych "SAME LANGUAGE, DIFFERENT CULTURE" organizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!